Hektaş’ta Staj

Hektaş'ta Staj

HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip onları iş hayatına hazırlarken, Şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını da belirlemeyi hedeflemekteyiz.

 

Meslek Lisesi Stajları

Şirketimizde Meslek Lisesi öğrencileri her yıl Eylül-Haziran ayları arasında, hafta içi üç gün (Pazartesi – Salı – Çarşamba veya Çarşamba – Perşembe – Cuma günleri) tam zamanlı (08:00-17:30 saatleri arasında) staj yapabilmektedirler. Başvuru için, Mart ve Nisan aylarında, Gebze lokasyonumuza yakın okullar ile irtibata geçilerek; Muhasebe, Dış Ticaret, Bilişim Teknolojileri, Büro Yönetimi, Kimya Teknolojisi gibi bölümlerde öğrenim gören öğrencilerin Şirketimize yönlendirilmesi talep edilir. Uygun görülen öğrencilerin kontenjan dahilinde stajı başlatılır.

Zorunlu Üniversite Stajları (Yaz Dönemi)

Üniversitede teorisi öğretilen bilgilerin pratikte deneyimlenmesinin amaçlandığı zorunlu yaz dönemi üniversite stajları boyunca öğrenciler, birçok konuyu yakından öğrenme şansına sahip olmaktadırlar.
Üniversite staj başvuruları Şubat ve Mayıs ayları arasında online başvuru olarak alınmaktadır. Gelen başvurular arasından, ilgili departmanın talebi ve kontenjanı doğrultusunda uygun adaylarla görüşülür.

 

Zorunlu Staj İçin Gerekli Evraklar

Ön başvuruda fotoğraflı CV ve güncel transkript yeterlidir. Kabul sonrası aşağıdaki evraklar istenmektedir:

 

  • Okulun sigorta girişini yaptığına dair SGK işe giriş bildirgesi
  • e-devletten alınan ikametgah
  • e-devletten alınan adli sicil kaydı
  • Öğrenci belgesi
  • Kimlik fotokopisi

 

Başvuru yapmak için aşağıdaki linki tıklayınız: https://www.kariyer.net/is-ilani/hektas-ticaret-t-a-s-zorunlu-stajyer-2489112